Divadlo v Rytířské, Praha 1
DIVADLO V RYTÍŘSKÉ
 

Jaromír Nosek


(1978)


Jaromír Nosek
Narodil se v Jilemnici a po gymnáziu, kde začal hrát divadlo, absolvoval brněnskou JAMU. V roce 2000 dostal angažmá v Moravském divadle v Olomouci, ale po dvou letech odešel tzv. na volnou nohu. Od té doby hrál na scénách po celé republice. Do filmu vstoupil rolí v hudebním snímku Rebelové, poté si zahrál například v Útěku do Budína, Post Coitum, Milencích a vrazích, Romingu, Účastnících zájezdu nebo Románu pro ženy. V televizi účinkoval v seriálech jako Policie Modrava, Reportérka, Poste restante nebo Vyprávěj.
V současné době hraje na řadě pražských scén – Divadlo Komedie (Divoké maso, Mezi náma dobrý, Naše třída, Testosteron), A studio Rubín (Kauza Média), Studio DVA (Vysavač, Zdravý nemocný) nebo Městská divadla pražská (Bylo nás pět, Hráči, Vím, že víš, že vím, Želary)Jaromír Nosek – účetní Pignon

Jaký je váš Pignon - co o něm prozradíte?

Nenápadný, introvertní, beztvarý, tichý, přihrbený, dívá se jako holub - ze strany, neumí myslet na dvě věci najednou, je opatrný, nedůvěřivý, ale zároveň empatický. V práci je jako účetní velmi schopný. Nakonec se i částečně promění, ale v jádru zůstává stejný - jen je překvapený a trošku sebevědomější.


Čím vás zaujala komedie "S barvou ven!"?

Komedie mě zaujala názvem a po několikerém přečtení a rozborech i barevností jejích postav.


Máte svoji oblíbenou scénu?

Mam dvě - jedné říkáme pracovně "řepa" a druhé "oběd"... Diváci jistě poznají, které to jsou.Repertoár:

S barvou ven!


profily všech umělců  |  úvodní stránka


 
© DIVADLO V RYTÍŘSKÉ    Rytířská 31, Praha 1    Web: www.divadlovrytirske.cz    E-mail: info@divadlovrytirske.cz