Divadlo v Rytířské, Praha 1
DIVADLO V RYTÍŘSKÉ
 

ARCHIVSMLOUVA

Bravurní tragikomedie o muži, jenž si sám najme vlastního vraha. Vedle takřka detektivní zápletky nabízí především znamenitý herecký materiál pro dva muže, kteří spolu vedou napínavý a zároveň zábavný dialog.

více informací


SMLOUVA

fotografie z představení


Kdo je Miroslav Etzler, rozhovor o představení SLOUVA


Kdo je Karel Zima, rozhovor o představení SLOUVAJENOM ŽIVOT

Bystrá komedie se špičkovými dialogy dává vyniknout dvěma hereckým osobnostem, které vtáhnou diváka do magického příběhu dvou zralých, životem prozkoušených lidí.

více informací


JENOM ŽIVOT

fotografie z představeníDruhá smrt Johanky z Arku

Lidová legenda s tragikomickými prvky o "netradiční repríze" posledních hodin před upálení slavné bojovnice Johanky.

více informacíDASHA a Pajky Pajk Quartet

DASHA a Pajky Pajk Quartet

fotografie z představeníJen tak... s ALEŠEM HÁMOU

Jen tak... s ALEŠEM HÁMOU

fotografie z představeníKlub Evergreen - SPECIÁL

Klub Evergreen - SPECIÁL (Dasha & Jan Smigmator)

fotografie z představeníPoprvé vdaná

Autor: Pavel Filippovič Nilin; překlad: Tomáš Engel; režie: Jaromír Pleskot; hraje: Taťjana Medvecká

Prodrat se životem sama, nebo to vyřešit jinak? To je zásadní otázka poetické komedie, která s vtipem a nadhledem vypráví o láskách a neláskách jedné betonářky a dnes uklízečky s něžným jménem Tonička...

více informacíTomáš Savka - Maybe Swing

Za romantickým prožitkem nemusíte chodit jen na Petřín. Ve středu 28. května navodí zpěvák Tomáš Savka v Divadle v Rytířské pravou májovou atmosféru pomocí živé hudby a zamilovaných swingových melodií. Hostem jeho koncertu, dvojsmyslně nazvaného "Maybe Swing", bude známá šansoniérka a česká Edith Piaf, zpěvačka Radka Fišarová. Těšit se můžete i na hudební překvapení.

více informacíJen tak... s ALEŠEM HÁMOU

Autorský večer herce, moderátora a muzikanta Aleše Hámy.

více informacíTomáš Savka & guests - SWINGING CHRISTMAS 2013

Na vánočním koncertě zazpívá Tomáš písně ze svého aktuálního repertoáru. Zazní tak písně Karla Hály, Waldemara Matušky, Sammy Davise jr., i Franka Sinatry. Navíc se svými hosty Michaelou Noskovou a Kateřinou Šildovou zazpívají vánoční swingové klasiky, jako napříkad White Christmas, Marry little Christmas, Let it snow apod. A možná Vás bude čekat i překvapení!

více informacíKlub Evergreen - "SPECIÁL"

Slavné světové evergreeny, swing, jazz a muzikál, zkrátka to nejlepší z oblíbeného pořadu Klub Evergreen Dvojky Českého rozhlasu vám zazpívají dva výrazné talenty české hudební scény a moderátoři pořadu Dasha a Jan Smigmator v doprovodu špičkových jazzových muzikantů. A nechyběli samozřejmě i hosté.

více informacíSousedka

Docela velké divadlo; autor: Pierre Chesnot; režie: Jurij Galin; hrají: Hana Seidlová, Lukáš Vaculík, Jana Galinová, Lenka Lavičková, Lukáš Masár

Francouzská komedie o dvou osamělých lidech, kteří se setkají v Paříži uprostřed horkého léta, kdy se jediným rozptýlením zdá být návštěva kina nebo sebevražda. Osud v podobě vytopeného bytu jim nabídne život ve dvojici, ale protože oba mají své zavedené zvyky, dochází v jejich soužití k řadě neobyčejně komických situací...

více informacíIN CONCERTO - Hudba plná barev a emocí

Jejich hudebním zázemím je už roky 4TET Jiřího Korna přesto se dvě výrazné osobnosti tohoto populárního kvarteta, JIŘÍ ŠKORPÍK a DAVID ULIČNÍK, sešli s chutí nad zcela novým hudebním projektem. Říkají si IN CONCERTO a v jejich podání zaslechnete skutečné multižánrové hody. Na koncertním pódiu rozehrávají hudbu plnou barev a emocí, ve které zaznívají žánry a styly minulých století i moderní současnosti.

více informacíúvodní stránka
 
© DIVADLO V RYTÍŘSKÉ    Rytířská 31, Praha 1    Web: www.divadlovrytirske.cz    E-mail: info@divadlovrytirske.cz